Telefon
WhatsApp
İhtiyar Delikanlılar Boccede Türkiye 3.’sü Oldu

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğünün aktif ve sağlıklı yaşlanma vizyon ve politika hedefleri çerçevesinde düzenlediği  6.Yetişkin Gençler Huzur Bocce Liginde Elazığ, Van, Ağrı ilindeki Huzurevleri ile yarışan 100.Yıl Atatürk Huzurevi ve YBRM Müdürlüğü Bocce takımı,  grup lideri olarak Antalya’da düzenlenen finallerde üstün başarı göstererek, Yetişkin Gençler Huzur Bocce Ligi 2023 finallerinde Türkiye Üçüncüsü olarak bizlere büyük gurur yaşattı.

Huzurevi sakinlerini tek tek ziyaret ederek istek ve taleplerini dinleyen Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci, “Bocce takımı ile bir araya gelerek, sizleri hem şahsım hemde İl Müdürlüğümüz adına tebrik ediyorum. Bizlere bu gururu yaşattığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ve Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu’nun selamlarını ve tebrik mesajlarını ileten İl Müdürü Serdar Demirci, “sizlerin her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz çünkü biz büyük bir aileyiz” dedi.

100.Yıl Atatürk Huzurevi ve YBRM Müdürlüğü Bocce takımı; İl Müdürü Demirci’nin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir sonraki müsabakada Erzincan’a Türkiye birincisi olarak geleceğiz dediler. Bocce takımı almış olduğu başarılı sonuç için İl Müdürü Denirci Bocce takımına hediye takdim etti ve günün anısına pasta kesildi. Müdür Demirci, “Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler ailesi olarak Bocce takımımızı tebrik eder başarılarının devamı dileriz.” dedi

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!