Telefon
WhatsApp
Ergan Cup Ulusal Tenis Turnuvası Sona Erdi
300 X 250 Reklam Alanı

30 Haziran- 3 Temmuz arasında Açık Hava Spor Tesisleri’nde gerçekleşen “Ergan Cup Ulusal Tenis Turnuvası” renkli görüntülere sahne oldu.

AMACIMIZ TENİSİN TÜM TÜRKİYE’DE YAYGINLAŞTIRILMASIDIR

Turnuva ile ilgili bilgi veren Spor Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şat, EBYÜ’de gerçekleşen ilk ulusal tenis müsabakası olduğunu belirterek, bundan dolayı heyecanlı olduklarını dile getirdi. Farklı illerden gelen 50 sporcunun yer aldığı turnuvanın 4 gün boyunca devam ettiğini belirten Dekan Şat, bu turnuvanın devamının da olması için çalışmaların devam edeceğini sözlerine ekleyerek: “Amacımız tenisin tüm Türkiye’de yaygınlaştırılmasıdır” dedi.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Açık Hava Spor Tesisleri’nde gerçekleşen Ergan Cup Ulusal Tenis turnuvası düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

Düzenlenen törene; Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, 3. Ordu Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, davetliler ve sporcular katıldı.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Erzincan Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150