Telefon
WhatsApp
Başkan Aksun, Hakkı İhlal Edilmiş İnsanların Yanındayız

İnsanların karşılıklı hoşgörü ve anlayış içinde yaşadığı bir dünya dileyen Belediye Başkanı Bekir Aksun mesajında şunları ifade etti; “Kişi özü ile yaşayacak, yaşatılacak ise insan hakları hususunda hiç ödün verilmemelidir. İnsanı insan yapan ona verilen değerdir. Bu değerler herkese eşit olunca kıymetlidir. Tüm insanlar hiçbir ayrım gözetilmeksizin yalnızca insan oluşlarından dolayı eşit, özgür ve onurlu yaşama hakkına sahiptir.

Demokratik bir hukuk devleti olan ülkemizde, insan hakları alanında atılan her olumlu adım vatandaşlarımıza verilen saygı ve önemin bir ifadesidir.

İnsan haklarının korunmasında her bir bireyin üzerine büyük bir görev düşmektedir. İnsan haklarının korunması görevi sadece hükümetlerin değil bütün kuruluşların, bütün insanların görevidir. Nitekim insan hakları bilincinin ve insan haklarının tam olarak benimsenerek, uygulanması için gerekli sorumluluk duygusunun toplumda ve bütün insanlarda bulunması büyük önem taşımaktadır.

Biz insan haklarının sadece taraftarı değil aynı zamanda taviz vermez savunucusuyuz. Her nerede bir hak ihlali varsa biz hakkı ihlal edilmiş o insanların yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm insanların karşılıklı hoşgörü ve anlayış içinde yaşadığı bir dünya diliyor, vatandaşlarımızın 10 Aralık İnsan Hakları Gününü ve İnsan Hakları ve Demokrasi Haftasını kutluyorum.” dedi.

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!