Telefon
WhatsApp
Bakan Kacır’dan Tercan’a “Karma OSB” için Destek İstendi

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ve İl Başkanı Çetin Özyurt’un Ankara çıkarması sürüyor. Ziyaretler kapsamında Sanayi Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’a ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyaretine ilişkin olarak konuşan Milletvekili Karaman: "Sayın İl Başkanımız Çetin Özyurt ile birlikte; Sanayi Teknoloji Bakanımız Sayın Mehmet Fatih Kacır beyefendiyi TBMM’de ki Bakan makamında ziyaret ettik.

 

Erzincan’da planlanan ve devam eden projeler hakkında istişarelerde bulunduk.  Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Kendisine sunduğumuz Projeler ise şöyle: Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi kooperatifinin inşaat faaliyetine başlayabilmesi için ihaleye çıkılması hususu

 

Sanayi Teknoloji İl Müdürlüğü. Hizmet binasının tadilat ve onarımına ödenek talebi, Personel ihtiyacının giderilmesi, Tercan-Mercan Beldemiz bitiştiğinde bulunan  Gökce Köyüne bağlı, TOW  Bölüğünün yerine 1300 dönümlük alanda  Karma OSB çalışmaları konularında destek istenildi" ifadelerini kullandı.

 

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!