YAZARLAR

Anketimiz Katılın

Web Sitemizin Hizmetlerinden Memnunmusunuz?
05 Temmuz 2018
   |    Sonuç Göster

Akın, Bu oyuna Gelmeyeceğiz

1954 Kelkit Belediye spor onursal başkanı ve Arıana group sahibi Murat Akın Gündem ile ilgili olarak yaptığı Açıklamada,”IMF tüm dünya ülkelerine borç verdiği gün bu hastalık, virüs ortadan kalkacak

02 Nisan 2020 17:17

Akın açıklamasında, “80 ülke borç istedi geri kaldı 100 ülke onlarda kısa zamanda borç isteyecektir. Hiç bir ülke daha fazla dayanmaz ekonomisi çöker, çogu ülkenin çöktü zaten. Kaldı ki zaten Türkiye 2023 yılına kadar borç batağına atılmıştı boğazlar antlaşması Mondros mütarekesi ile Türkiye deki 1980 olaylarını yaptıran aynı guruplar idi ve yine istediği ölümleri yapabilecek dehşeti yaşatacak ta ki tüm insanlığa çip takana kadar ve takıldıktan sonra istediğini hasta edecek veya kurtaracak veya öldürecek veya Robokop yapacaklar.

Bu Dünyayı yöneten aileler bunu yapanlar Adolf hitleri ortaya çıkartıp her türlü imkanı sağlayan Almanya da, Polonya’da, Rusya’da ki Yahudileri öldürüp yakıp zehirleyen baskı yaparak İsrail’e götürüp İsrail Devletini kuran ve yine Türkiye ile Türk Devletleri arasına Ermenistan’ı kurarak Müslüman ve Türkleri birbiri ile olan ulaşımını bağını kesen aynı guruplar.

Tüm dünyadaki Merkez bankalarının tek sahibi Türkiye dâhil bir kaç hisse bırakan diğer bölümü en az yüzde 80, 90 sahibi olan Cherokee (Kızılderili) aileleri diri, diri yaktıran kafataslarını yüzerek öldüren şimdiki Amerika birleşik Devletlerinin olduğu tüm bölgeyi ellerinden alarak Amerika’yı büyüten kuran ve 1720, 1820, 1920, 2020 aynı senaryoları yapan, Kuş gribi, domuz gribi bir sürü hastalık ortaya atarak ilacını bulduk deyip Afrika ülkelerini açlık sefalet ve ilaç ile kısırlaştıran aynı güçlerdi..Tüm dünya petrollerine ambargo koyarak istediği ülkeden istediği kadar petrol alan istediği Arap ülkelerine her şey yaptıran aynı guruplardı. 1918,1945 dünya savaşlarını çıkartan daha bir çok olayları çıkartan devletleri çökerten yok eden yokluğa mahkum eden Vietnam, Yemen’i bombalayan bitiren, Irak devletini bitiren, İran’daki karışıklığı çıkaran, Libya’yı Lübnan’ı bitiren Rusya’yı parçalayan bölen Suriye’yi bu hale sokan, Çin Devletine müsaade eden masum zavallı korumasız Müslümanları çocukları öldürten, bir çok devleti yokluğa iten tek amaçları olan Dünya nüfusunu 500 milyona düşürmek isteyen ve geçmişte çekmiş oldukları filmleri şimdi gerçeğe çeviren, parayı ve ekonomiyi digijital olarak değiştiren(bir yönde artı olarak da hacker hırsızlık, terör, mafya, kara parayı da önlemiş olacaklar) işte bu guruplar ama şunu hiç bilmiyor biliyor fakat işlerine gelmiyor.

 Allah var bizleri koruyan gözeten ol dediği her şey göz açıp kapayıncaya kadar olan, Allah var.  Allah işte O Allah bize yeter bize yeter kim kazanacak göreceğiz. Yeter ki İmanlı olun korkmayın, Bu gibi hastalıklardan ölenlerin Şehit Olduğunu unutmadan korkmadan yaşamak ibadet etmek tevekkül etmek yeterli.

Hz Eyüp’ü unutmayalım bize Allah yeter inanın, LA TAHZEN İNNALLAHE MEANA(Tasalanma Allah Bizimle Beraberdir)

Bu haber 10936 kez okunmuştur.
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz Maksimum 1000 karakter
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Yorumlar

0

Onay Bekleyenler

0
  Yükleniyor...