YAZARLAR

Anketimiz Katılın

Web Sitemizin Hizmetlerinden Memnunmusunuz?
05 Temmuz 2018
   |    Sonuç Göster

Yüzde 75 Hibeli Süt Soğutma Tankı Dağıtılacak

Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, köylerde Çiğ Süt Toplama Lojistiği oluşturulması kapsamında Erzincan İl Özel İdaresi tarafından Yüzde 75 hibeli Süt Soğutma Tankı dağıtılacağını duyurdu.

09 Şubat 2019 09:16

Yüzde 75 Hibeli Süt Soğutma Tankı Dağıtılacak

 

Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, köylerde Çiğ Süt Toplama Lojistiği oluşturulması kapsamında Erzincan İl Özel İdaresi tarafından Yüzde 75 hibeli Süt Soğutma Tankı dağıtılacağını duyurdu.

 

Konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada; “ Erzincan İlinde Merkez ve tüm ilçelerdeki köylerde Çiğ Süt Toplama Lojistiği oluşturulması kapsamında; Erzincan İl Özel İdaresi tarafından yüzde 75 hibeli Süt Soğutma Tankı dağıtımına tüm ilçelerdeki köylerde başvuru yapabilecektir. Bu amaca yönelik olarak proje hakkında kapsamlı bilgi edinmek isteyen yatırımcılar. Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Tarımsal Yatırımcı ve Danışma Biriminden gerekli bilgileri alabileceklerdir.

Proje başvuruları; yayımlanan şartlara uygun olarak hazırlanarak, Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne en geç 01.03.2019 tarihi saat 17.00' a kadar yapılacaktır.

PROJE ŞARTLARI VE EKLERİ

Başvuracak kişi ve kuruluşlar, Bakanlık tarafından oluşturulan güncel TÜRKVET kayıt sistemine kayıtlı ve Erzincan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine (DSYB) üye olmak şartıyla, Gerçek ve tüzel kişiler, Türk Ticaret Kanununda tanımlanan kollektif şirket, limited şirket ve anonim şirket şeklinde kurulmuş olan şirketler,

BAŞVURU SAHİPLERİNDE ARANACAK ÖZELLİKLER

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Hayvancılık işletmesinde en az 10 baş sağmal ineğe sahip olmak, Aynı proje konusunda Bakanlığın diğer hibe programlarından yararlanmış olmamak, Mal alım tutarının hibe desteği kısmı, kamu kaynakları kullanılarak karşılandığı için gerçek ve tüzel kişiler tarafından sağlanması gereken % 25 oranındaki katkı payının kendi temin etmekle yükümlü ve sorumlu olduğunu finansmanında kamu kaynakları kullanılmayacağını taahhüt etmek, Süt tankını aldıktan sonra projeye başvuru tarihinde üzerinde kayıtlı sağmal hayvan sayısı kadar hayvan başına toplam 800(sekiz yüz) litre sütü Erzincan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine vereceğini(mücbir sebepler hariç) taahhüt etmek, İmzalanan taahhütnamedeki şartlara (mücbir sebepler hariç) uymak

BAŞVURULARIN ALINMASI;

Başvuru Süreci Ve Şekli Başvuru Zamanı:

Bu proje kapsamında hazırlanan Süt Soğutma Tankı alım başvuruları, şahsen 01.03.2019 tarihine kadar Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'ne yapılır.

Başvuracaklara Sağlanacak Bilgi: Bu Proje kapsamında başvuracak kişi, kuruluş ve kurumlar, başvuru konusunda İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'ne veya Proje ekibine müracaat ederek ihtiyaç duyulan bilgiyi alabilirler.

Proje ekibi tarafından verilecek bilgi, başvuru hazırlanmasında karşılaşılacak sorulara cevap vermekle sınırlıdır. Bu bilgi başvurunun kabul edilmesi konusunda bir taahhüt niteliği taşımaz. Proje ekibinin yatırımcılara başvuru hazırlama sorumluluğu yoktur. Yatırımcılar, başvuru formlarını ve bilgilendirici dokümanları Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Erzincan İl Özel İdaresi internet sayfasından temin edebilirler.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Başvurular, 300 lt' lik Süt Soğutma tankı alımlarını gerçekleştirmek amacıyla, proje dosyasında yer alan başvuru formu ve eklerine uygun olarak hazırlanır. Yatırımcılar tarafından başvurular, dosya halinde tek nüsha olarak Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'ne teslim edilir “ ifadeleri kullanıldı.

Bu haber 322 kez okunmuştur.
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz Maksimum 1000 karakter
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Yorumlar

0

Onay Bekleyenler

0
  Yükleniyor...